SKUPINA - A
KOMA - Drink Team 0:0
Chlapci z Dukly - Expres Hiadeľ 0:3 (0:2)
G: Gabriel Snitka 2x, Martin Sedliak
KOMA - Expres Hiadeľ 0:1 (0:0)
G: Tomáš Zázrivec
Chlapci z Dukly - Drink Team 0:1 (0:0)
G: Ján Francisty
KOMA - Chlapci z Dukly 1:1 (0:0)
G: Miroslav Pavúk vs. Tomáš Pálka
Expres Hiadeľ - Drink Team 2:1 (1:1)
G: Gabriel Snitka 2x vs. Marián Kováč
Tabuľka skupiny A
1. | Expres Hiadeľ | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2. | Drink Team | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3. | KOMA | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
4. | Chlapci z Dukly | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
SKUPINA - B
Dobrá Partička - ZŠ Brusno 4:2 (2:2)
G: Dušan Vaník, Miroslav Huťka 2x, Ivan Samuelčík vs. Andrej Staňo, Igor Šišiak
Darebáci - Ofsajt Team 1:0 (1:0)
G: Juraj Pančík
Dobrá Partička - Ofsajt Team 2:0 (1:0)
G: Peter Haviar 2x
Darebáci - ZŠ Brusno 4:0 (3:0)
G: Michal Núdzik, Peter Ferianc 2x, Maroš Gera
Dobrá Partička - Darebáci 0:3 (0:2)
G: Juraj Pančík 2x, Michal Núdzik
Ofsajt Team - ZŠ Brusno 0:1 (0:0)
G: Andrej Staňo
Tabuľka skupiny B
1. | Darebáci | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 |
2. | Dobrá Partička | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
3. | ZŠ Brusno | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 |
4. | Ofsajt Team | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | 0 |
SKUPINA - C
Dynamo Oremlaz - Keia Kaha 0:0
Mária Huta - Načo Názov 0:3 (0:2)
G: Ľubomír Lehocký, Róbert Hermánek, Marek Repčin
Dynamo Oremlaz - Načo Názov 0:1 (0:0)
G: Róbert Hermánek
Mária Huta - Keia Kaha 1:3 (0:0)
G: Matúš Bošeľa vs. Juraj Kováčik, Tomáš Šagát, Marek Hudák
Dynamo Oremlaz - Mária Huta 1:3 (0:1)
G: Filip Pšenko vs. Fabián Slančík 2x, Matúš Bošeľa
Načo Názov - Keia Kaha 0:0
Tabuľka skupiny C
1. | Načo Názov | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
2. | Keia Kaha | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3. | Mária Huta | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
4. | Dynamo Oremlaz | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
Celková tabuľka po základnej časti
1. | Darebáci | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 |
2. | Expres Hiadeľ | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
3. | Načo Názov | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
4. | Dobrá Partička | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
5. | Keia Kaha | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
6. | Drink Team | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
7. | Mária Huta | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
8. | ZŠ Brusno | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 |
9. | KOMA | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
10. | Dynamo Oremlaz | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
11. | Chlapci z Dukly | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
12. | Ofsajt Team | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | 0 |