Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

Načo Názov, KOMA, Darebáci, Dobrá Partička

Drink Team, Dynamo Oremlaz, Keia Kaha, Sršne

Expres Hiadeľ, Mária Huta, ZŠ Brusno, Ofsajt Team

19.decembra 2009 napísal turnaj Lenivá lopta už svoju siedmu kapitolu (prvý ročník bol nultý). Od 8.00 bojovalo v telocvični ZŠ Brusno o titul 12 tímov.

Lenivá lopta 2009 - štvrťfinále, semifinále, zápas o 3.miesto, finále

Turnaj Lenivá lopta 2009 priniesol množstvo zážitkov pre hráčov a trénerov zúčastnených tímov, pre organizátorov i pre fanúšikov. Aby sa na tento ročník nezabudlo rozhodli sme sa celý turnaj spracovať a pripomenúť ho. Dnes sa na futbalshviezdickou.sk môžete dozvedieť dôležité štatistické údaje z turnaja.

Včera sa v telocvični ZŠ v Brusne odohral 6.ročník futbalového mini turnaja Lenivá lopta 2009. Priniesol po 4 rokoch nového víťaza, ktorého najlepšie charakterizoval hlavný organizátor Pavol Chromek pri preberaní trofeje pre víťaza.

Lenivá lopta napíše zajtra už svoju 7.kapitolu. Po nultom ročníku v roku 2002 sa na ZŠ v Brusne odohrá 6.ročník. Mrzí nás, že z predchádzajúcich ročníkov sa nezachovalo veľa materiálov v podobe fotografií alebo videí. Aj preto sa rozhodol tím futbalshviezdickou v spolupráci s organizátormi turnaja vytvoriť bohatý materiál z turnaja v podobe fotografií, videí, podrobnejších štatistík a rozsiahlej reportáže. 

Počas žrebovania základných skupín odovzdali organizátori turnaja Lenivá lopta 2009 kapitánom jednotlivých tímov papier s podrobnými pravidlami turnaja. V prípade ak sa turnaja zúčastňujete prvýkrát ako hráči a žrebovania ste sa nezúčastnili, práve tu sa môžete s pravidlami turnaja oboznámiť.

Včera 12.12. sa o 20:00 uskutočnilo žrebovanie základných skupín 6.ročníka futbalového mini-turnaja Lenivá lopta 2009. Keďže v roku 2002 sa uskutočnil aj nultý ročník turnaja, v roku 2009 sa na ZŠ v Brusne stretnú tímy už po siedmy raz. Hlavnými organizátormi z roka na rok populárnejšieho turnaja  sú opäť Mgr.Pavol Chromek a Pavol Petrík.

Jesenná časť futbalovej sezóny 2009/2010 sa definitívne uzavrela minulý víkend záverečnými zápasmi Corgoň ligy. Futbal v nižších súťažiach sa uložil k zimnému spánku už skôr, začiatkom novembra.