Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

16 TÍMOV, 1 CIEĽ - POHÁR

Účastníkmi 14.ročníka Lenivej lopty sú obhajca titulu Zhavranelí bratia, minuloročný finalista Keia Kaha i bronzový tím Chorvátska jazda. Nechýbajú ani dvojnásobní šampióni Expres Hiadeľ, ako aj ďalší víťazi Lenivej lopty: Darebáci, Dinamo OremlazKoma.

Po ročnej absencii sa na turnaj vracajú finalisti z roku 2012 ZŠ Brusno a tím Dvakrát vedľa raz mimo. Vďaka účasti v minuloročnom play-off si miestenku zabezpečil tím RC Úlovok. Aj v tomto roku sa môžu priaznivci Lenivej lopty tešiť na výkony Ofsajt Teamu Metrixu. Nechýba ani tradičný účastník turnaja tím Načo Názov a vylepšiť 10.miesto z minulého ročníka sa pokúsia Mačence.

Mená posledných dvoch účastníkov turnaja sa dozvieme v sobotu 1.decembra, kedy je na programe kvalifikačný turnaj. Prihlásenými tímami sú minuloroční účastníci VM Team a Young Boys, ktorých dopĺňajú nováčikovia Hviezdičky a Márna snaha.

16 tímov, 1 cieľ - pohár

Pin It