Halový futbalový turnaj

Drink Team, Dynamo Oremlaz, Keia Kaha, Sršne

Drink Team – Keia Kaha 1:0

Gól: Peter Chromek – 1:0

V úvodnom stretnutí turnaja hrali oba tímy veľmi pozorne v obrane. Veľa gólových príležitostí sme nevideli a tak rozhodla jediná situácia v 2.polčase. Peter Chromek využil zaváhanie súperovej obrany a po rýchlej rozohrávke rohového kopu rozhodol o osude zápasu. Nováčik turnaja Keia Kaha mohol aspoň vyrovnať, ale ďalekonosnú strelu Adama Lehockého zastavilo brvno.

Dynamo Oremlaz – Sršne 3:0

Góly: František Kelemach – 1:0, Michal Uhrík – 2:0, Milan Parobek – 3:0

Veľmi dobrým, koncentrovaným výkonom sa v úvode turnaja prezentovalo Dynamo Oremlaz. Od prvej minúty išiel “tím z jednej ulice” cieľavedome za tromi bodmi. Vsietil rýchly gól Františkom Kelemachom a potom vyrážal do nebezpečných brejkov, z ktorých zvyšoval skóre a s prehľadom získal prvé víťazstvo. Strelecky sa presadil aj najstarší účastník turnaja a kapitán Dynama Oremlaz Milan Parobek.

Drink Team – Dynamo Oremlaz 2:0

Góly: Marián Pejko, ???

Víťaz tohto stretnutia si mohol v predstihu zabezpečiť postup do štvrťfinále. Obhajca titulu udával tón zápasu a vďaka pozornému Andrejovi Smidovi si po druhýkrát udržal čisté konto. A keď ho v útoku podporili spoluhráči zrodil sa výsledok 2:0 pre štvornásobných šampiónov turnaja.

Sršne – Keia Kaha 1:0

Gól: 3´Matej Garaj

O osude stretnutia rozhodol už v 3´min. Matej Garaj, ktorý pretlačil loptu do siete. Bol to jediný gól Sršňov na turnaji a zabezpečil im tri body. Pre tím Keia Kaha to bola už druhá prehra o jeden gól a opäť veľmi smolná. Keia Kaha zahodil množstvo gólových príležitostí a ak chcel ešte pomýšľať na postup, musel už v poslednom zápase proti Dynamu Oremlaz bezpodmienečne bodovať naplno.

Drink Team – Sršne 4:0

Góly: 1´Andrej Smida – 1:0, Peter Chromek – 2:0, Peter Chromek – 3:0, Marián Kováč – 4:0

Drink Team svojmu súperovi nedal ani najmenšiu šancu a od prvej minúty opäť diktoval tempo stretnutia. Už v 1´min. sa presadil zadák Andrej Smida a favorit si cieľavedome budoval náskok až do záveru zápasu. Dvoma gólmi sa blysol Peter Chromek, posledný pridal Marián Kováč. Sršne prišli touto vysokou prehrou o postup do štvrťfinále z tretieho miesta. Na účasť medzi najlepšími ôsmimi tímami im chýbali dva góly.

{youtube}BKPphqeGtjg{/youtube}

Dynamo Oremlaz – Keia Kaha 1:1

Góly: 5´Matej Parobek – 1:0, 6´Dávid Marko – 1:1

Oremlaz vybojoval s odretými ušami remízu, aj keď ako sa neskôr ukázalo, na postup im stačila aj vysoká prehra. “O všetko” hral pri svojej premiére na turnaji tím Keia Kaha. Skúšal to kombinačne, strelami z diaľky aj individuálne, ale do vedenia sa dostal v 5 min. Oremlaz zásluhou šťastného gólu Mateja Parobeka. Už o minútu odpovedal umiestnenou strelou k žrdi Dávid Marko a od tejto chvíle spustil Keja Kaha oheň a síru na svojho súpera. Výsledkom bolo množstvo gólových šancí a tri nastrelené žrde (2x Peter Šebeš, Tomáš Dutka). Záverečný hvizd rozhodcu rozhodol o tom, že Keia Kaha sa s turnajom lúčil. Hral sympatický nátlakový futbal, ale chýbali mu góly.