Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

Lenivá lopta 2019

Ofsajt Team - víťaz

Máme za sebou jubilejný 15.ročník Lenivej lopty, ktorý sa premiérovo uskutočnil v športovej hale v Nemeckej. Priniesol gólový rekord, fantastické zápasy, obrovské emócie, momenty radosti i smútku a hlavne priateľskú atmosféru v útulnom športovom stánku. Priniesol prvú obhajobu titulu od čias legendárneho Drink Teamu. A keďže obhájiť titul je dvakrát tak ťažké ako získať prvý titul, Lenivý pohár je na jeden rok v tých najsprávnejších rukách. Pokračuje víťazná éra Ofsajt Teamu. 

Spoločnosť OSKO a.s. - veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom - je súčasťou Lenivej lopty od roku 2014. V tomto roku podporí predvianočný turnaj v pozícii hlavného partnera už po 4krát a má veľký podiel na neustálom skvalitňovaní a raste podujatia. Podobne ako v minulom ročníku bude OSKO a.s. okrem toho špeciálnym partnerom B-skupiny.

www.osko.sk

Odkedy spoločnosť J&R e-Media prevzala v roku 2010 organizačnú taktovku nad poriadaním Lenivej lopty, patrí spoločnosť Joma-Sport so sídlom v Banskej Bystrici k jej neodmysliteľnej súčasti. Už 8 ročníkov patrí Joma k stabilným podporovateľom turnaja a je v tomto smere našim najvernejším partnerom. Aj v jubilejnom 15.ročníku nám Joma-Sport poskytla poukaz pre jeden z víťazných tímov v hodnote 160 €. Organizačný tím turnaja je nesmierne rád, že naše partnerstvo so spoločnosťou Joma prerástlo do priateľstva a stalo sa synonymom Lenivej lopty.

Ofsajt Team víťaz ceny od Park Snow Donovaly

Park Snow Donovaly patrí k hlavným podporovateľom Lenivej lopty už od roku 2012. Veľké poďakovanie si za spoluprácu zaslúži menom spoločnosti najmä pán Miroslav Dobrota. Už tretí rok po sebe Park Snow Donovaly oceňuje víťazný tím Lenivej lopty. V roku 2017 sa zo skipasov pre členov víťazného tímu tešili Zhavranelí bratia a v minulom roku Ofsajt Team. V roku 2019 sa môžu víťazi tešiť na 7-hodinové lístky pre všetkých 8 členov tímu v celkovej hodnote 240 €. Lístky platia na obdobie od 7.januára do 14.apríla 2020.

Urpiner partnerom turnaja

Spoločnosť Urpiner pokračuje v podpore Lenivej lopty aj v roku 2019. V jubilejnom 15.ročníku bude udeľovať cenu pre Hráča zápasu každého z celkového počtu 32 zápasov. Po skončení každého stretnutia vyberú organizátori najlepšieho hráča zápasu. Vybraní hráči sa môžu tešiť na prekvapenie od spoločnosti Urpiner. Okrem toho sa na produkty Urpineru môžu tešiť aj najlepšie štyri tímy na turnaji a individuálne ocenení najlepší hráči turnaja.