Oznámenie o organizovaní turnaja Lenivá lopta 2020

Z dôvodu opatrení Úradu verejného zdravotníctva a uznesenia Vlády SR o zákaze usporiadania podujatí, sa turnaj Lenivá lopta 2020 neuskutoční.

Po Lenivej lopte 2010 nastali v rebríčku tímov pre nasadzovanie viaceré zmeny. Iba pripomíname, že tabuľka sa zostavuje na základe výsledkov z posledných 2 rokov. Čiže najnovšia tabuľka je vytvorená podľa umiestnenia tímov v rokoch 2009 a 2010.

Konečne sme sa dostali k spracovaniu videoreportáže z 8.ročníka Lenivej lopty, ktorú v roku 2010 vyhrala po prvýkrát v histórii KOMA. Dúfame, že sa Vám bude spracovanie páčiť.

Rovnako ako v ročníku 2009 aj v tohtoročnom sme spolupracovali s fotografom Mariánom Sokolom, ktorý zachytil momenty z priebehu celého turnaja Lenivá lopta 2010. Vo fotogalérii sme pre Vás pripravili množstvo fotografií, ktoré sme rozdelili do nasledovných rubrík: Album mužstiev, Hráči, Fotky zo zápasov, Diváci a Vyhlásenie výsledkov. Pevne veríme, že sa Vám budú fotografie páčiť a pre pamätníkov turnaja sa stanú súčasťou ich osobného albumu.

Dynamo Oremlaz, Ofsajt Team, Načo Názov, Keia Kaha

Drink Team, Expres Hiadeľ, Dobrá Partička, Sršne

Darebáci, KOMA, Mária Huta, ZŠ Brusno

Lenivá lopta 2010 - štvrťfinále, semifinále, zápas o 3.miesto, finále

Aj v tomto roku sa portál www.futbalshviezdickou.sk rozhodol mediálne podporiť turnaj Lenivá lopta. Po ročníku 2009, ktorý priniesol množstvo pozitívnych ohlasov sme s našou kamerou nechýbali ani na 8.ročníku.

 Je za nami 8.ročník populárneho halového turnaja v Brusne - Lenivá lopta 2010. Priniesol vynikajúci futbal s množstvom kvalitných zápasov a nádherných gólov. 12 tímov bojovalo od 8:00 v telocvični ZŠ s MŠ Brusno o titul najlepšieho halového tímu.

Včera večer sa v Pohostinstve u Kvietkov rozhodlo o zložení základných skupín Lenivej lopty 2010. Po rozdelení tímov na základe výsledkov z posledných dvoch rokov (2008 a 2009) do štyroch trojčlenných košov, ktoré vyzerali nasledovne:

Prinášame vám pohľad na najúspešnejších jednotlivcov z hľadiska počtu víťazstiev Lenivej lopty od jej vzniku v roku 2002. Túto štatistiku zaviedol zakladateľ turnaja Pavol Chromek. My sme ju doplnili o minulý ročník 2009.

Aby sa v budúcnosti zabránilo tomu, že pri žrebovaní vznikne skupina, v ktorej budú hrať napríklad 3 najlepšie tímy z minulého roka, rozhodli sa organizátori turnaja Lenivá lopta urobiť zmeny pri žrebe základných skupín. Od roku 2010 budú tímy pred žrebom rozdelené do štyroch trojčlenných košov, na základe umiestnenia z posledných dvoch rokov.

Blíži sa 8.ročník halového turnaja v Brusne - Lenivá lopta 2010. V sobotu 18.12.2010 sa ďalší diel tohto populárneho turnaja uskutoční vo vynovenej telocvični ZŠ s MŠ Brusno. Portál www.futbalshviezdickou.sk bude aj v tomto roku mediálnym partnerom podujatia.